Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete

 

Z dálnice Praha – Liberec nesjíždějte ( od Prahy) na Mladou Boleslav, ale dalším „exitem“ na Kosmonosy – č.46, Ml.Boleslav - průmyslová zóna, Česká Lípa.
Od Turnova tedy dříve než na Ml.Boleslav.

Po přejetí nadjezdu dálnice (pouze při cestě od Prahy) na 1. a 2. kruhovém objezdu jeďte rovně (průmyslová zóna), na 3.objezdu doleva na Mladou Boleslav centrum (3.výjezd z objezdu)

Jak se k nám dostanete - podrobnější mapa

Po cca 120 m 1.semafor – odbočte vpravo, kolem bývalého kina Forum - kupole.

Hned následující křižovatka (začínají paneláky, asi 50 m od semaforu) doleva, po levé straně bude jen volná plocha, trávník, po cca 100 m vpravo parkoviště polikliniky.

 

Parkoviště před poliklinikou je prostorné, avšak při plném ruchu může být plné. Je možné objet jeden blok paneláků a podobné parkoviště najdete i zezadu. Na gynekologii Amáta se dostanete předním (hlavním) vchodem A, po schodech do 1.patra, od schodů vlevo uvidíte naše dveře a cedule. Poliklinika má prostorný výtah, není problém přijet s kočárkem či na invalidním vozíku až do čekárny a ordinace. Při hlavním vchodu je lékárna, ordinované léky si můžete při odchodu vyzvednout dřív, než dojdete na parkoviště či zastávku autobusu.